Systemy inteligentne w ochronie gospodarki: konwersatorium 20-21 maja 2015 r.

Przedstawiamy ilustrowany przewodnik po konwersatorium “Systemy inteligentne w ochronie gospodarki” (20-21 maja, Gdynia – Sopot – Gdańsk).

Gdynia autokar AMWNa osoby, które przyjadą do Gdyni Głównej PKP, będzie czekał od 10.15 autokar Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Odjazd punktualnie o 10.30. Prosimy o potwierdzenie SMS chęci skorzystania z tego środka transportu do Mikołaja Rutkowskiego z Fundacji Instytut Mikromakro: SMS: 603649144. Mikołaj Rutkowski zaopiekuje się Państwem w drodze do Akademii.

mapka AMWKonwersatorium rozpoczyna się o 11.00 w Auli nowej Biblioteki Głównej, wejście i wjazd na parking od strony ul. Komandora Jana Grudzińskiego. Na parkingu zarezerwowaliśmy 20 miejsc dla Państwa na hasło Mikromakro. Do Akademii można też dojechać autobusami: 150, 128, 198, 197, K, X, 163. Z centrum jadą tylko 2:  150 i 128. Polecamy Euro Taxi nr 724 000 724.

Podczas konwersatorium będziemy na naszej recepcji przyjmować zapisy na następujące misje poobiednie i na 21 maja:Hol główny AMW
  • Zwiedzanie laboratoriów na okręcie podwodnym typu Kobben

Kobben w AMW

  • Symulator okrętowej broni artyleryjskiej
  • Przejazd do hotelu Novotel Marina i na molo w Sopocie. Wyjazd punktualnie o 16.00!
  • Przejazd z hotel Novotel Marina do Amber Expo o 8.15 w czwartek 21 maja
  • Zwiedzanie tunelu podmorskiego k. Amber Expo

Molo w Sopocie

Identyfikator konferencyjny umożliwia darmowe wejście na molo w Sopocie po południu w środę 20 maja dzięki życzliwości Zarządu Kąpieliska Morskiego Sopot. Stamtąd obejrzymy akcję poszukiwawczą z użyciem drona Robokopter Technologies, o ile oczywiście pozwoli pogoda.

Bar Przystań w Sopocie

Po manewrach, ale generalnie na wieczór po godz. 18, zapraszamy do Baru Przystań (przystań rybacka w Sopocie) na podsumowanie dnia. Rybkę każdy wybiera we własnym zakresie, my stawiamy Ambera!

Hotel Novotel Marina

Stamtąd jest 15 minut spacerkiem do Hotelu Novotel Marina

Amber Expo

Spotkanie w Amber Expo zaczynamy o 9.00

tunel

Po obiedzie w dwóch grupach zwiedzamy tunel. W sprawnym transporcie pomoże nam autokar AMW.

Uczestnicy 2011

Z racji na różne misje terenowe, w tym molo – plaża – tunel w budowie – sugerujemy wygodny ubiór i buty. Krawaty – obcinamy z założenia! Mundury – mile widziane. Zapraszamy!

Ku słońcu Sopockie WOPR