Obrazek pakiet startowy korzyści z udziału w Droniadzie

Zachęcamy do pilnej rejestracji udziału zespołów w konkursie technologicznym Droniada 2021. Na tej podstawie Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS) przyzna dostęp do swojego środowiska chmurowego, które znacząco usprawni uczenie maszynowe pod kątem konkurencji Trzy kolory i Drzewo życia.  Uwaga! Jeśli zespół zgłosił się jako zespół Open niezwiązany bezpośrednio z uczelnią, o dostępie i warunkach zdecyduje bezpośrednio PCSS.

W pakiecie startowym gwarantujemy również dostawę ćwiczebnych figur geometrycznych: złotego kwadratu, brązowego trójkąta, beżowego koła oraz ćwiczebnych kół brązowego i złotego i 1000 kulek paintballowych 0,68 cala od Prf PaintballFactory w dwóch kolorach żółtym i pomarańczowym (konkurencja „Drzewo życia”).

Każdy zespół może się zgłosić do mentora, z którym będzie można przedyskutować problemy informatyczne czy też mechatroniczne oraz dowiedzieć się jak rozwiązanie konkursowe przekuć na sukces rynkowy. Listę mentorów i kontaktów do nich udostępnimy bezzwłocznie po rejestracji.

W następnym ruchu zespół wnosi opłatę startową w wysokości 1000 złotych brutto (23% VAT; 813 zł netto) na rachunek bankowy Głównego Organizatora na podstawie wystawionej przezeń faktury VAT:

Fundacja Instytut Mikromakro, Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B, 02-797 Warszawa NIP 9512293688; Bank PEKAO SA VIII O/Warszawa ul. Wołoska 18, konto nr 36124011121111001027439367 tytułem: Opłata startowa Droniada. Nazwa zespołu, organizacja.

W zamian zespół otrzymuje zestawy ćwiczebne kolorowych figur geometrycznych i kule paintballowe. Zapewniamy pomoc w rezerwacji noclegów w okolicach lotniska Kąkolewo (płaci uczestnik) i oferujemy katering.

Chociaż regulamin daje czas na to do 30 maja 2021 r., to im szybciej zaksięguję się wpłata, tym prędzej zespół dostanie wspomniane zestawy.  Równolegle zespół otrzyma Oświadczenie Organizatora w sprawie przestrzegania obostrzeń sanitarnych w czasie epidemii. 

Rejestracja obserwatorów

Rejestracja dotyczy także osób, które są obserwatorami, czyli przedstawicielami Komitetu Organizacyjnego, partnerami Droniady, reprezentują uczelnie wyższe, w tym koła naukowe, Jednostki Samorządu Terytorialnego, organizacje użytku publicznego, B+R, administrację rządową, służby mundurowe, są przedstawicielami firm sektorów teleinformatycznego, dronowo-robotycznego, kosmicznego, lotniczego, energetycznego i wydobywczego, rolno-spożywczego, budowlanego, transportowego, logistycznego, motoryzacyjnego i mediów. W każdym innym przypadku – w razie zainteresowania – prośba o bezpośredni kontakt z Fundacją Instytut Mikromakro via biuro@mikromakro.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Istotne terminy

Ku pamięci Droniada startuje w środę 23 czerwca 2021 r. o godz. 9.00 sesją online (konkurencja Demo systemu). Następnie przenosimy się w poniedziałek 28 czerwca na lotnisko Kąkolewo k. Grodziska Wielkopolskiego. O godz. 18.00 nastąpi otwarcie konkursu i odprawa zespołów. Wtorek 29 czerwca poświęcamy na treningi przed konkurencjami i warsztaty. W środę 30 czerwca rusza konkurencja “Trzy kolory”, zaś następnego dnia konkurencja “Drzewo życia”. W piątek 2 lipca jedziemy do Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego (PCSS) na warsztaty. Natomiast w sobotę 3 lipca organizujemy Mistrzostwa Pilotów Dronów, po których nastąpi ceremonia ogłoszenia wyników i wręczenia nagród (ok. 13.00 – 15.00).

Powodzenia!

Sławomir Kosieliński 
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego 
konkursu technologicznego Droniada 2021 
tel. 514828727, fb@droniadacc 
droniada.eu (alias www.5zywiolow.pl) 

Zakończyliśmy rejestrację na Droniadę!