W konkursie Droniada zwyciężył zespół High Flyers – Academic Scientific Association. Zdobył Nagrodę Główną w wysokości 10 tys. złotych ufundowaną przez Fundację Instytut Mikromakro dzięki partnerstwu z Miastem Krakowem oraz Nagrodę Honorową Szefa Biuro Bezpieczeństwa Narodowego. Firma Spartaqs przyznała jej również Nagrodę Specjalną – dron wyścigowy, zaś Esri Polska zaprosiła na warsztaty z narzędzi do obróbki obrazów. Znowuż Roborotor ufundował udział w Narodowej Wystawie Militarnej w strefie dronów.

II miejsce zajął zespół Squadron z AGH pod wodzą Łukasza Motyla. Również w ich trafiła Nagroda Honorowa Szefa BBN i Nagrody Specjalne od Roborotor i Spartaqs.

III miejsce wywalczył zespół Koło Naukowe Awioniki Melavio. Wracają do domu z Nagrodą Honorową Szefa BBN, nagrodami specjalnymi od Roborotor i Spartaqs.

Parada Robotów Droniada 2017 odbyła się pod Honorowymi Patronatami Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego Pawła Solocha, Sekretarza Stanu w MSWiA Jarosława Zielińskiego i Ministerstwa Rozwoju. Do konkursu przystąpiło 8 zespołów z 7 czołowych, polskich politechnik.