Auto Spektrum - koncesjoner Renault Polska - zaprezentuje na Paradzie Robotów nowe modele aut, w tym Espace i Kadjar. Kto wie, czy już w niedalekiej przyszłości, nie zostaną one obdarzone możliwościami jazdy autonomicznej?

Przemysł motoryzacyjny jest liderem zmian zarówno w wykorzystaniu robotów w produkcji, jak i stopniowej automatyzacji samochodów. Koncern Renault systematycznie przygotowuje się do wprowadzenia samochodów bezzałogowych. O pierwszych próbach i koncepcjach wykorzystania takich aut w przestrzeni publicznej, słyszymy od kilku lat. Wyraźnie koncern trzyma rękę na pulsie.

AS Renault 2015 vertical tagline positive CMYKTymczasem zmiany zachodzą w samych samochodach, które wyposażone w wyrafinowaną elektronikę i automatykę zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Będzie się można o tym przekonać na Paradzie Robotów w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 20 czerwca 2015 r. Auto Spektrum – koncesjoner Renault Polska wystawi 9 różnych modeli, w tym nowe Kadjar i Espace. Warto się im przyjrzeć i zastanowić się, czy naprawdę warto robotom powierzyć prowadzenie takich sprytnych maszyn?

Zapraszamy!

KADJAR (4)
Renault KADJAR

 

ESPACE (3)
Renault ESPACE