TechOcean – inżynierowie do zadań specjalnych. Przygotują dla Ciebie modele 3D (CAD) pozwalające na wykorzystanie ich do dokumentacji technicznej (CNC, druk 3D) i działań marketingowych (rendery). Używają światowej klasy, licencjonowanego oprogramowania CAD. Przeprowadzają również analizy wytrzymałościowe.

Inżynierowie z TechOcean drukują w technologii 3D w oparciu o przesłane lub utworzone przez nich projekty w formatach: .stl; .obj; .stp; .iges; .ipt. Drukują również skomplikowane i wymagające dużej dokładności i jakości części do swoich projektów.

Projektują również i budują maszyny służące optymalizacji oraz podnoszeniu efektywności procesów produkcyjnych. Stosowana przez nich metodologia zakłada zrozumienie potrzeb i pełne wsparcie Klienta przez wszystkie etapy projektu: od koncepcji, poprzez prototyp po finalne rozwiązanie i jego implementację.

“Nasz zespół jest interdyscyplinarny, jednak wszyscy z nas mają doświadczenie w robotyce. Wspólnie pracujemy od 4 lat nad różnymi konstrukcjami robotów, od łazików po roboty podwodne. Braliśmy udział m. in. w zawodach łazików marsjańskich na pustyni Utah oraz w ERC w Polsce” – opowiadają o sobie.

Są Partnerem Mechatronicznym Droniady 2019 wraz ze swoim sklepem internetowym 3dreaktor.pl wyspecjalizowanym w druku 3D.