ROBOROTOR Sp. z o.o. zajmuje się produkcją bezzałogowych statków powietrznych, sprzedażą i kompleksową obsługą tego rodzaju systemów. Jesteśmy w stanie dopasować konstrukcję maszyny do najbardziej wyszukanych potrzeb klienta. W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju specjalistyczne drony oraz usługi, wykonywane przy ich użyciu. Są one niezbędne przy organizacji eventów, wydarzeń sportowych oraz coraz częściej spotykany również na ślubach. Zdjęcia robione takim profesjonalnym dronem to wyjątkowa pamiątka na lata.

Swoim klientom oferujemy szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu wykonywania lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi oraz pomoc w zawarciu umowy ubezpieczenia OC i Aerocasco. Powstaliśmy z pasji do nowoczesnych rozwiązań. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii stworzyliśmy najwyższej jakości wodoszczelny dron, który sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach.

W naszej firmie pracują między innymi studenci i absolwenci, takich szkół jak Wojskowa Akademia Techniczna, Politechnika Łódzka oraz Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych. Uczą się oni obsługi specjalistycznych dronów od najlepszych specjalistów. Co więcej, zajmujemy się między innymi: programowaniem, grafiką komputerową, filmowaniem, elektroniką, oraz projektowaniem nowych rozwiązań konstrukcyjnych. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z różnych dziedzin, aby stale udoskonalać i wzbogacać nasze bezzałogowe statki powietrzne.