Dostarczamy rozwiązania oparte o systemy bezzałogowe oraz technologie systemów informacji geograficznej na terenie całej Polski. Świadczymy usługi z zakresu foto- i wideodokumentacji, opracowań fotogrametrycznych, multispektralnych oraz pomiarów składu i jakości powietrza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu w szkoleniu pilotów-operatorów bezzałogowych statków powietrznych oraz realizacji wielu projektów z wykorzystaniem dronów, zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa realizacji zleconych nam zadań.

Uważamy, że technologie bezzałogowe mogą wydatnie podnieść jakość życia całych społeczności, podnieść efektywność przedsiębiorstw pozwalając na redukcję kosztów oraz realnie zwiększyć bezpieczeństwo. W myśl tych idei staliśmy się pionierami w realizacji usług pomiaru jakości powietrza. Nasze zespoły pomiarowe można spotkać w wielu miejscach Polski, gdzie razem z lokalnymi służbami pracują na rzecz zdrowia i życia Polaków. Chcąc stale rozwijać nasze technologie przystąpiliśmy realizacji do projektu badawczo-rozwojowego MapAir, którego celem jest opracowanie nowoczesnego rozwiązania bezzałogowego pozwalającego na obszarową diagnostykę jakości powietrza.

Marka DRONpol.com wchodzi w skład grupy Tomkov i została stworzona do realizacji usług dla Jednostek Samorządów Terytorialnych w zakresie wykorzystania dronów i nowoczesnych systemów informatycznych. Decydując się na współpracę z nami zyskują Państwo dostęp do oferty pozostałych marek grupy Tomkov takich jak szkolenia specjalistyczne w ośrodku DRON.edu.pl; dostawa specjalistycznego sprzętu za pośrednictwem sklepu Nextron.pl