Konferencja „5 żywiołów 2013. Wolność – Informacja – Bezpieczeństwo” odbędzie się w najbliższy wtorek-środa, 24-25 września 2013 r. w Warszawie w centrum konferencyjnym Stadionu Narodowego (przy ul. al. Księcia J. Poniatowskiego 1)

Aby bez problemu dotrzeć na miejsce zapraszamy do zapoznania się z mapą lokalizacji:

mapa

Kilka informacji organizacyjnych:

q  Rejestracja uczestników rozpocznie się 24.09 o godzinie 13.00 w sekretariacie konferencji (ustawionej na poziomie 0 –od wejścia głównego prosimy kierować się schodami ruchomymi poziom wyżej), gdzie każdy uczestnik jest zobowiązany do odebrania imiennego identyfikatora i programu konferencyjnego

q  Rozpoczęcie konferencji przewidziane jest na godzinę 13.45 na terenie Trybun SN, sektor C4);

q  Po pokazie Proteus ok. godz. 14.30 w dniu 24 września zapraszamy na poziom konferencyjny (2) do Sali Paryż gdzie odbywać się będzie cała część merytoryczna konferencji;

q  W przypadku osób nie uczestniczących w pokazie Proteus, które pojawią się bezpośrednio na część merytoryczną lub w przypadku osób uczestniczących wyłącznie drugiego dnia konferencji – zapraszamy do sekretariatu głównego na poziomie 2 (dostępny od 24.09 od godz. 14.30 do zakończenia konferencji w dniu 25.09.2013)

q  Szatnia: znajduje się na poziomie -1 (tuż przy wejściu na teren SN) oraz na poziomie -2

q  Identyfikator jest przepustką do udziału w konferencji. Każdy uczestnik jest zobowiązany okazywać się nim w czasie trwania konferencji (prosimy o zabranie identyfikatora również podczas części integracyjnej, która odbędzie się w hotelu Rezydencja Belweder, przy ul. Flory 2 w Warszawie)

q  Przerwy kawowe, napoje zimne w dniu 24.09 i 25.09 – będą dostępne dla państwa przez cały czas trwania konferencji; w pierwszym dniu od godz. 14.30 na terenie foyer przed salą Paryż, dalej zgodnie z programem na stronie

q  Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie:

https://www.5zywiolow.pl/program-konferencji/

q  W ramach uczestnictwa w konferencji zapewniamy: udziały w wykładach, materiały konferencyjne (prezentacje dostępne w wersji elektronicznej), lunch wraz z napojami i przerwami kawowymi, uczestnictwo w spotkaniu integracyjnym w pierwszym dniu od godz. 20.00 w hotelu Rezydencja Belweder;  ewakuacja ok. 19.15 – dojazd busami zapewniają organizatorzy (korporacja Ele Taxi)

q  Organizator zapewnia miejsca parkingowe. Osoby korzystające z parkingu proszone są kierować się na wielopoziomowy parking (wjazd od strony Wybrzeża bramą nr 6, strefa zielona na poziomie -3); wjazd na hasło „Instytut Mikromakro”

q  Dla osób podróżujących środkami komunikacji miejskiej – zapraszamy do kierowania się w stronę wejścia głównego na teren SN (wejście schodami do głównej recepcji obiektu, poziom -1)

q  Przedstawicieli służb mundurowych zachęcamy do przybycia w strojach zawodowych

q  Dla osób nocujących w hotelu Rezydencja Belweder organizatorzy zapewniają transport drugiego dnia konferencji z hotelu na Stadion Narodowy (wyjazd o godz. 8.15 spod hotelu busami Ele Taxi)

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z:

Mariolą Rauzer, tel. 509622541, e-mail: mariola.rauzer@evention.pl