Hotel Silesian – rezerwacja noclegów na Droniadę

Zachęcamy do skorzystania z noclegów w Hotelu Silesian na hasło Droniada po promocyjnej cenie. Hotel Silesian leży niecałe 500 metrów od Restauracji Odlot w Aeroklubie Śląskim (lotnisko Muchowiec), która jest naszym centrum dowodzenia podczas czerwcowego konkursu.

Rezerwacja noclegów na hasło: Droniada
kontakt@silesianhotel.pl   lub  +48 32 606 88 00

 

Quality Silesian Hotel***
Cena specjalna
Pokój 1-osobowy ze śniadaniem
199 zł
Pokój 2-osobowy ze śniadaniem
230 zł
  • Doba hotelowa zaczyna się o 14:00 i kończy 12:00 dnia następnego
  • Oferta ważna w terminie 2-10.06.2019
  • Rezerwacje prosimy zakładać do dnia 13.05.2019, po tym nie ma gwarancji dostępności pokoi.

Dodatkowych informacji udziela:

Paweł Pytel

MAIL: s3@silesianhotel.pl; GSM: +48 664 033 726

Hotel Silesian

Hotel Silesian to nowoczesny kompleks hotelowo-konferencyjny w Katowicach, w skład którego wchodzą:

Quality Silesian Hotel***

Naszym Gościom oferujemy komfortowe pokoje jedno- i dwuosobowe. Nowoczesne, ale jednocześnie przytulne, zapewniają idealne warunki zarówno do odpoczynku, jak i do pracy. Standardowe wyposażenie każdego pokoju to wygodne łóżko,  funkcjonalna łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor wraz z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, bezpłatne bezprzewodowe łącze internetowe do 50 mb/s, telefon, klimatyzacja.

Restauracja i Bar

Dania serwowane w naszej restauracji to zawsze najlepsze propozycje kuchni europejskiej a zwłaszcza tradycyjnej kuchni śląskiej. Lobby Bar to nowoczesne, funkcjonalne rozwiązanie, które łączy bar i kawiarnię, oferując rozrywkę i komfort.

Centrum konferencyjne

Nasze centrum to 7 sal konferencyjnych, 2 pokoje biznesowe i przestronne lobby. Wszystkie sale usytuowane są na pierwszym piętrze budynku, posiadają bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu, wysokiej klasy sprzętu audiowizualnego i konferencyjnego. Dzięki systemowi przesuwnych ścian istnieje możliwość łączenia sal i dostosowania powierzchni Centrum do potrzeb spotkania. Sale mają powierzchnię od 28 do 132 mkw.

Dodatkowo płatne udogodniania: Centrum Wllness, Saunarium

Ponadto oferujemy bezpłatny parking oraz podziemny, zamykany, dodatkowo płatny garaż.