18Droniada na start

UWAGA! ZMIENIAMY TERMIN DRONIADY. NOWY TERMIN TO 1 – 4 LIPCA 2020 R. RESZTA BEZ ZMIAN.

Po raz siódmy zapraszamy do udziału w Droniadzie – warsztatach, konkursie dla zespołów akademickich w misjach specjalnych z udziałem dronów i systemów fuzji informacji oraz po raz pierwszy w giełdzie pracy kadr przemysłu 4.0.

Celem Droniady jest właśnie przygotowanie do pracy z technologiami przemysłu 4.0 studentów i absolwentów wyższych uczelni. Zarazem to szkolenie jak prowadzić własną firmę, budować zespół
i kształtować miękkie kompetencje.

Udział w Droniadzie jest zatem „bojowym sprawdzianem”, castingiem i cechowym majstersztykiem, który pozwala przedsiębiorcom i instytucjom publicznym wybrać sobie zdolnych pracowników i partnerów biznesowych. Ale jednocześnie konkurs umożliwia przetestować możliwości technologii przemysłu 4.0., szczególnie w zakresie zarządzania kryzysowego, bezpieczeństwa publicznego i rolnictwa precyzyjnego.

Zasady udziału przedstawia Regulamin Droniady 2020, który uspójnia dotychczasowe ustalenia. W kolejnych miesiącach będziemy uszczegółowiać jego zapisy. Tymczasem prosimy o rejestrację poprzez nasz formularz zgłoszeniowy. –> https://www.5zywiolow.pl/rejestracje/.  Liczymy, że w zawodach weźmie udział co najmniej 8 zespołów. Powodzenia!

Program 7. Droniady