Zgłoś swój udział w wizycie studyjnej podczas konferencji „Pięć żywiołów. Megatrendy miejskie”

W piątek 20 kwietnia obradujemy w Krakowskim Parku Technologicznym, ul Podole 60, od 9.00 do 12.00. Potem zaczynamy nasze misje. Poniżej wybierz interesującą Cię wizytę. Pamiętaj, zaznacz tylko jedną. Do Centrum Biurowego Vinci pojedziesz taksówką zorganizowaną przez właściciela budynku firmę Dyskret, następnie wrócisz stamtąd na Dworzec PKP. Do Ericsson Garage pójdziesz pieszo (7 minut) z Krakowskiego Parku Technologicznego (KPT). Natomiast do Ekospalarni przejedziesz z KPT miejskim autobusem elektrycznym, skąd tym samym autobusem wrócisz na Dworzec PKP.

Formularz Pięć żywiołów 2018 - wizyty studyjne

Formularz zgłoszenia na jedną z trzech wizyt studyjnych.
  • Można wybrać tylko jedną wizytę. Do Centrum Biurowego Vinci z Krakowskiego Parku Technologicznego (KPT) pojedziesz taksówką zorganizowaną przez właściciela budynku firmę Dyskret, wrócisz zaś na Dworzec PKP. Do Ericsson Garage pójdziesz z KPT pieszo (7 minut). Natomiast do Ekospalarni przejedziesz z KPT miejskim autobusem elektrycznym, wrócisz zaś na Dworzec PKP.

Twoimi pilotami będą:

Andrzej Gontarz
kosiel
Rutkowski Piotr1

Centrum Biurowe Vinci

Andrzej Gontarz,
Fundacja Instytut Mikromakro

Ericsson Garage

Sławomir Kosieliński,
Fundacja Instytut Mikromakro

Ekospalarnia

Piotr Rutkowski,
Fundacja Instytut Mikromakro

Wizyty studyjne:

  • w CENTRUM BIUROWYM VINCI, ul. Opolska 100, Kraków. To przykład inteligentnego budynku wyposażonego w różnego rodzaju sensory i systemy zdalnego pomiaru, zbudowany przez Dyskret Polska. (20 miejsc) 
  • w ERICSSON GARAGE – wspólnej inkubatorowej przestrzeni dla operatorów, przedsiębiorstw, programistów, start-upów, uniwersytetów i użytkowników, koncentrującej się na innowacjach w dotyczących m.in. 5G. (20 miejsc)
  • w EKOSPALARNI – FABRYCE ZIELONEJ ENERGII DLA KRAKOWA. Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie, zwany w skrócie Ekospalarnią to ostatni element funkcjonującego w Krakowie systemu gospodarki odpadami komunalnymi. Do zakładu trafiają odpady komunalne z Gminy Miejskiej Kraków (46 miejsc).

Uwaga! Mamy łącznie 86 miejsc. Liczy się kolejność zgłoszeń.